LKA

LKA Karo mokslų informacijos ir leidybos centras


Renginiai


2022 m. birželio 17 dieną įvyko kultūros ir meno festivalio „Kultūros naktis“ renginiai. Plačiau
.
Choro „ARTyn” koncertas „Namai”.
Koncertas vyko Gruodžio 9 dieną LKA Karo mokslų informacijos ir leidybos centro skaitykloje – gražioje ir jaukioje erdvėje, kurioje savo muzika norėjome papasakoti, kas mums telpa į žodį „namai”.
Karo mokslų informacijos ir leidybos centro bibliotekoje 2021 rugsejo 30 dieną įvyko Birutiečių literatūrinė vakaronė. Jos metu buvo skaitomi laiškai iš knygos „Apie tuos nepamirštamus laikus.“ Tai Nijolės Bražėnaitės ir partizano Juozo Lukšos Daumanto laiškai, liudijantys jų meilės istoriją.

Ją pristatė knygos autorė Laima Vincė. Prisiminimais dalinosi Nijolės Bražėnaitės sūnėnai.
2021m. rugsėjo 24 dieną įvyko Kultūros naktis, kurios metu ne tik paklaidžiojome su nuostabiu gidu Liudu Jovaiša po senąjį Jezuitų noviciatą, bet ir pamatėme nuotaikingą Vilniaus Jezuitų Gimnazijos teatro studijos spektaklį “ Uždarų durų naktis“. Freskų salė vos sutalpino choro Krantas gerbejus, kurie džiaugėsi ilgai lauktu koncertu. Bibliotekos erdvėse apžiūreję Lietuvos valstybės istorijos archyvų ir Simono Barono parodas, ir nusileidę i požemių salę grožėjomės “ Puelli Vilnenses“ renesansinias šokiais.
Karo mokslų informacijos ir leidybos centro bibliotekoje 2021 birželio 7 dieną Birutietės pradėjo literatūrinę vakaronę. Dalyvavo Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, kuris pristatė ir su dalyviais aptarė savo autorinę knygą “ Aš esu Vanagas“.

Renginyje dalyvavo ir savo šeimos patirtimis dalinosi partizano Adolfo Ramanausko- Vanago anūkė plk.ltn. Inga Jancevičienė.