LKA

LKA Karo mokslų informacijos ir leidybos centras


Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos depozitinė biblioteka


LKA Karo mokslų informacijos ir leidybos centras (KMILC) yra Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) depozitinė biblioteka. KMILC nemokamai gauna PINO leidžiamus leidinius.

PINO yra Jungtinių Tautų specializuota organizacija, užsiimanti intelektinės nuosavybės (patentų, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių ir kt.), kaip inovacijų ir kūrybos skatinimo priemonės, naudojimo klausimais.

PINO depozitinės bibliotekos šiuo metu yra įkurtos beveik 80 pasaulio šalių, iš jų aštuoniose Europos Sąjungos valstybėse narėse. Šių bibliotekų dėka yra stiprinamas bendradarbiavimas tarp PINO ir šalių narių skleidžiant informaciją apie intelektinę nuosavybę, gerinamas supratimas apie PINO veiklą ir paslaugas, pabrėžiant intelektinės nuosavybės svarbą skatinant socialinį ir ekonominį vystymąsi.

Šioje interneto svetainės dalyje galima rasti KMILC saugomų PINO leidinių sąrašus, išdėstytus chronologine seka pagal tematiką: bendrieji intelektinės nuosavybės klausimai, pramoninė nuosavybė, autorių teisės. Skaitytojų patogumui esant galimybei pateikiamos nuorodos į visatekstį dokumentą, skelbiamą PINO interneto svetainėje:

Su naujausiais PINO leidiniais galite susipažinti čia

Dėl PINO leidinių prašome teirautis LKA Karo mokslų informacijos ir leidybos centre (Šv. Ignoto g. 6, Vilnius), tel. (8 5) 262 21 81, el. p. biblioteka@lka.lt